Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

И аз така, Графиньо! :lol: Много съм се разхубавила, особено сутрин преди да съм си изпила кафето съм най-красива. Понеже си работя у нас, до обед не се сресвам изобщо, а напоследък в къщи взех да ходя и без гащи под домашната рокля. Но по инерция така отивам и до магазина. След един бурен вятър и особено голяма тълпа пиячи на бира пред въпросното търговско заведение, направо ме обявиха за секс символа на селото. Мълвата за пикантната сцена, в която като една Мерилин Монро се боря с роклята си срещу вятъра по гол задник, стигнала и до Лалето. В кръчмата му подхвърлили от съседната маса, че няма пари да купи гащи на жена си. Той рекъл: "Аз моята я предпочитам без гащи, но на вашите вече им купих според размерите".

Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2438 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

:srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3886
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 53 пъти
Получил благодарност: 284 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от scleri »

Покрай това вирусно ограничаване на човешката свобода наречено карантина един мъдър човек беше казал : -
" Колкото повече си седя у дома, толкова повече заприличвам на бездомник. "
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2248 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Петък ееее
Изображение

"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

А наздраве, кукундрилки и кукундрили :nazdrave: :bira: ! Много искам да ви поздравя с една песен на Заз, ама забравих как се качваха клипове с телефона :oops: . Тя Еличето ме научи веднъж, но вече съм делийтнала файла :ufff: ... УСПЯЯЯХ :ieeee: :ieeemyzh: !!!

Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Да ви кажа,съвсем съм изкукала тотално.Всички предполагам знаете,или почти всички които четете в моята тема какви глупости и лудетини върша и сте наясно с това с какво голямо лелеено желание поръчах непетата за бордюрчето си и каква тръпка и нетърпение ми беше.И сега какво,ми забравих изобщо ,че съм поръчвала нещо.Изключих ги изобщо.
Ама съвсем,тотално ги забравих.Защо,защото днеска имам рожденик.Малкото ми раче става на 19 години.Кокло хубави са тези години.Милото ми детенце порасна.Галя го странично,въздушно,не дава да го пипам,нали вече е голям :lol:
Колко много съм искала да пораснат децата,да станат големи,самостоятелни,да успея да ги отгледам.Сега си викам,колко пък хубаво беше когато бяха малки ,какво време беше,нали бях и по-млада,беше купон :lol:
Ех ,времето лети,направо прелита.Добре,че голямото дете ме подсети за цветята, сега със малкото отидоха да ги вземат.
Дано да не затворят и ксерокса ,че после и да се върнат и да преснимат дипломата,че да се запише детето онлайн в университета.И затова се бях умислила,да не изтърве срока за записване.Пък и барбекюто ме зове,ама ще видим,може да хвана ММ да пече скарата.Аз ще пържа картофите и салатите само.Направо ме е срам вече,тука мине не мине и почвам с почерпките,сега ще видя и вас да почерпя за моето раче осмаче.Осмаче казвам защото ми се роди в осмия месец и беше цяло чудо ,че оживя.До последно ме държаха в родилното да стискам всеки един ден,даже без околоплодни води бях останала,те изтекоха и ме блъскаха с някакъв скъп антибиотик.Три дена трябваше да удържам фронта,биеха ми всеки ден инжекция за отваряне на дробовете на детето,трябваше да са три .Що рев изревах тогава.Защото съм в осмия месец,а детето беше тръгнало.Изобщо не ставах от леглото,само до тоалетна и то със такъв страх.Даже тогава шефа на отделението ме питаше дали искам да ме прехвърлят с линейката в Шейново,че там имали апаратура за подобни случай и били по подготвени.Обаче аз отказах да мръдна,казах,че при тях съм родила първото си дете,при тях ще раждам и второто,че съм много доволна от тях за първото,защото пак имах големи проблеми.Хората се разтичаха и веднага докараха специализиран кувьоз, специално за моето осмаче.Благодарение на добрите специалисти там,детската лекарка беше супер,веднага поеха детето след раждането и се погрижиха за него.Е после седмица седя в кувьоза, и само го гледах отстрани.Един ден се разревах там,че всички други майки си носят децата със тях,а аз вече цяла седмица чакам и докторката ми разрешаваше със ръкавици да бъркам в ковиоза и да го галя,това по минутка в деня.Сега е вече голямо момче и пак не дава да го пипна :lol: Много се разприказвах,след малко ще почерпя и тук,че ме зоват и вкъщи,децата се прибраха :daaa:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7294
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 744 пъти
Получил благодарност: 1358 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от ljuboznatelna »

Да ти е жив и здрав , Шами, успех с кандидатстването! Нека постигне мечтите си, не само да пише за тях :lol: Да бъде добър син, какъвте е досега, и всичко, което му е отредено, да е леко и безпроблемно!
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2248 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Честит да ти е рожденника Шами. Да е здрав и късметлия. С университета ще се справи. Щом сам се е решил, значи има някаква цел и тя ще е успешна. Гушкай го виртуало и от мен. Знам какво е да не дава да го пипнеш. Моя синковец на 17 (други ден) ще направи 25 и е същия.
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
mimaflora
Баш кафе майстор
Мнения: 2126
Регистриран на: Дек 9, '09, 19:53
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 13 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от mimaflora »

Честит да ти е рожденника, Шами!
Много здраве, много късмет и успехи му пожелавам!
Весел празник!
http://www.delia.bg - Творческо ателие за ръкоделия
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Преди да сложа почерпката и да започна със благодарностите,непременно и първо трябваше да спомена,че едва ли щеше да го има нито първото,нито второто ми дете ,ако не се уповавах тогава на божията милост и великодушие.Понеже днес е денят на малкия,ще започна от неговия ангел хранител или неговия човек както аз му казвам,това е нашия Свети Мина,имаме малка църквичка в квартала и точно нея отключвах тогава.Само след два или три месеца забременях ,много бързо и неочаквано.За големия отключвах Света Петка.И на нея както и на Свети Мина съм много,много задължена и съм им много благодарна. :sbow: :sbow:
Ето сега и виртуалната почерпка,трябва си,редно си е :daaa:
Този път ще започна първо от сладоледа за Мерка :gush:
Изображение
Шампанско за всички,както и други лакомства :daaa: :daaa: :daaa:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”