Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

mariyanag написа: Юли 8, '20, 15:47 Миленски, абе ти що не поиздадеш нещо - такива перипетии, така благо разказани не мое да останът сал за назе си.
Марианче, една книга трябва да има начало и край, нали така? А аз нито знам къде е началото, нито пък мога да туря финалната точка, понеже малоумията при мен се ежедневие, а и средата ми е от отявлени откачалки. Ей сега се чух с Перпи, мой другар, с идеята да ми погостува малко събота-неделя. Има нужда от подкрепа, понеже жена му го изгони. Защо го изгони? Жени се той за 7 път примерно и отива да се прави на Жан-Жак Русо в някакво дунавско село. Там хората животни гледат, ниви, имоти, а наш Перпи - видният интелектуалец - се надига някъде по обед и по копринен халат, захапал лула и с Кафка под мищница съзерцава пасторалния пейзаж. Жена му копа, дои кравите, колтучи доматите, рине на добитъка, а моят приятел разсъждава върху полифоничните натрупвания в творчеството на Вагнер. И така примерно година. По едно време тъстът го привикал на разговор. Рекъл: "Зетко, абе ти работа няма ли да си намериш?" Той отвърнал: "Аз съм се заринал от работа, бре, татко! Да не мислиш, че е лесно да си блъскаш главата над стилистичните особености в "Одисей" на Джеймс Джойс?!". Тъстът казал: "Не го знам тоя Джойс, ама не ще да е стока. Пари кога ще донесеш ти в тая къща? Това питам!" И Перпи вдигнал рамене и си преместил Кафка от лявата под дясната мищница. Вечерта тъстът се прибира и казва: "Ееее, зетко, сядай да сипем по ракия, намерих ти работа, моето момче! В железарския магазин. Иди утре сутринта при чичо ти Павчо, всичко е уредено, добри пари ще взимаш". На следващия ден Перпи някъде към 11 сутринта по копринен халат, лула и Кафка се замъква в магазина, оглежда го с критичен поглед и вика на собственика: "Ето ме, господине! Дойдох, защото чух, че съм бил си търсил работа, с извинение". След което Перпи го изритаха по халат и другия уикенд идва да си ближе раните при мен.
А, сега ми кажи, Марианче, аз откъде да започна една книга и къде да я свърша?
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8528
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 905 пъти
Получил благодарност: 696 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

:lol: Дааа,ама ти нали си си слабичка.Искам и аз да съм слабичка мацка :lol: , 60кг.са си 60 кг. усещат си се отвсякъде,еле пък откъм корем и баджак. :lol:
Поне още две три кила да сваля ,а не да качвам .Още мъничко ми трябва,така ще имам мегдан ,после и да кача едно две кила и пак да изглеждам слаба.Даже Мерка е по-слаба от мене.:hihihi:,поне така мисля :hmmm:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Shami написа: Юли 8, '20, 19:27 Даже Мерка е по-слаба от мене.
Мерко, не че те подстрекавам, но аз за такава приказка викам на дуел! :evil: Конкретно - за частицата "даже"! ;) :lol:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8528
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 905 пъти
Получил благодарност: 696 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

:lol: Ми искам като тебе да съм слабичка,незнам ти що не се харесваш .Може да си хапваш торта,сладолед,всичко и да не ти личи.И е по младежко някак да си по-слабичка,по-елегантно.А аз опънах панталонките и гълтах шкембето за снимката :lol:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15900
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 901 пъти
Получил благодарност: 1778 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Еййй, въртите-сучете и пак за ядене говорите :lol: :lol: ... Абе я си живейте в мир със себе си и енджойвайте :angelche:

Аз пък ставам все по-хубава :semo: , завиждайте ми :scool: !!!

Изображение

Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

И аз така, Графиньо! :lol: Много съм се разхубавила, особено сутрин преди да съм си изпила кафето съм най-красива. Понеже си работя у нас, до обед не се сресвам изобщо, а напоследък в къщи взех да ходя и без гащи под домашната рокля. Но по инерция така отивам и до магазина. След един бурен вятър и особено голяма тълпа пиячи на бира пред въпросното търговско заведение, направо ме обявиха за секс символа на селото. Мълвата за пикантната сцена, в която като една Мерилин Монро се боря с роклята си срещу вятъра по гол задник, стигнала и до Лалето. В кръчмата му подхвърлили от съседната маса, че няма пари да купи гащи на жена си. Той рекъл: "Аз моята я предпочитам без гащи, но на вашите вече им купих според размерите".

Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31747
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1122 пъти
Получил благодарност: 2760 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

:srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3887
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 58 пъти
Получил благодарност: 289 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от scleri »

Покрай това вирусно ограничаване на човешката свобода наречено карантина един мъдър човек беше казал : -
" Колкото повече си седя у дома, толкова повече заприличвам на бездомник. "
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7711
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2454 пъти
Получил благодарност: 1378 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Петък ееее
Изображение

"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15900
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 901 пъти
Получил благодарност: 1778 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

А наздраве, кукундрилки и кукундрили :nazdrave: :bira: ! Много искам да ви поздравя с една песен на Заз, ама забравих как се качваха клипове с телефона :oops: . Тя Еличето ме научи веднъж, но вече съм делийтнала файла :ufff: ... УСПЯЯЯХ :ieeee: :ieeemyzh: !!!

Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”