Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8550
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 918 пъти
Получил благодарност: 697 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

И аз чакам Миленка да се включи. :zazaazaz: Чаках и края на историята на Гео :zazaazaz: ,беше си интересна. :daaa:
При мен нищо ново.Вчера ден като ден,нищо не сме празнували този път.Сутрин рано разчиствам,че после не ми дават да щъкам,влизам и пускам уреди. Текат изпити онлайн и част от преподавателите искат да се включват камери и микрофони.
Да ви кажа много е весело,можем да се видим и ние нещастните родители пърхащи напред назад,да си помахаме в камерата :lol: Големи куриози има. :lol: Гледам детето ,почва изпита,пръстите на ръцете му се движат с такава скорост и бързина,че незнам клавиатурата как удържа на напъна ? Вече колко нови се взимаха,а аз се чудех какво ги правят тези клавиатури.
Обаче досега всичко е взето.И днешния изпит е взет и детето е учудващо много щастливо.Не бил очаквал ,че толкова добре ще се справи,даже очаквал нашия най-лошото.Тука вече аз подскочих.Защо,защото не си учил ли майка ,яхвам вече метлата аз ? :Kluc: Постоянно повтарях последния месец,идват изпити,седни и учи.На какво разчиташе тогава изобщо?
- Ми на поправка отговаря детето.Отговора ме изуми направо.Леле ,като взема пръчката ще ти дам аз една поправка.И изненадващо в ефир се включва друга майка.Каква е тая оценка 0 бе майка ,има ли изобщо такава оценка? Следва пълна тишина и след малко друг пита дали има нещо под нула като възможност ? :shock: Децата започнаха да си показват оценките .Свих си перките,моето дете има 4 и то без да е учило.Сега вика мога да купонясвам.
-А следващия изпит,кърша ръце аз,ще хвърляме боб ли ? :svekurva:
- Ще хвърляме подема бащиния глас къде ще ходим. Ти вика го намажи със светена вода.А бе викам аз и в казана със светена вода да го натопя целия не е ли учил няма как да стане.
-Мамо вика детето,това шампанско за какво ти е? Намерил ми шампанското дето скрих и ми го сочи.
-Ма няма обяд още бе,вземи и последния изпит и ще празнуваме тогава.Ааа,вика баща му,то шампанското ще се развали до тогава,добре,че детето го намери. :shock: Избягах си със шампанското в кухнята,няма да ми го пипате казвам.
Нищо му няма,щяло да се развали,дрън,дрън.Може да отлежи,но да изветрее няма как не е отваряно.
А те ми се хилят,просто се шегували с мен. :hihihi: ММ ,рече,че нямало да се лигави със шампанско,ако искал да пие имал си уиски.
А детето си легна. Дотук със ученето за следващия изпит. :evil:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Еѝ, пак прескочих трапа! :ieeemyzh: 8 дена бях в болница, половината време - в реанимацията. И едва вчера дойдох в съзнание. Т.е. мълчала съм цели 8 дни, да не повярва човек... Ич не бях за изписване, но леглата са кът, та днес звъаха на Лалето да дойде да си ме прибере. Така че вече съм си у дома. Все още съм замаяна от опиатите, но поне се уверих, че това не е поредната халюцинация.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

milena02 написа: Фев 15, '22, 13:42 Еѝ, пак прескочих трапа!
Значииии, като взема една фискавица, така ще ти нашаря дирника, че на зебра ще заприличаш! Какви ги вършиш, ма?! И защо не си за изписване, а са те изписали?!?! :chokof:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Щото нямат легла, Елчо, а корона, не корона, народът си боледува. В реанимацията на съседното на моето легло една жена умря от коронавирус. Ще я помня гледката, докато съм жива, такава мъчителна смърт.... Абе, сипете един айрян сега, стига негативизми.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

И едно тематично парче.

Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

milena02 написа: Фев 15, '22, 15:29 Щото нямат легла, Елчо, а корона, не корона, народът си боледува. В реанимацията на съседното на моето легло една жена умря от коронавирус. Ще я помня гледката, докато съм жива, такава мъчителна смърт.... Абе, сипете един айрян сега, стига негативизми.
Виж ми поздрава на миналата страница за ЧРД. Още като го пуснах си викам, тая нашата кукундрила някъде изгорЕ! Ама... мислех, че си в Родопите и лекинко си подпалила кАщата.
Що си все на релсите, шмати?! Ядеш ли? Не ядеш! Говорихме ли нещо, м? Имаш ли до компа купичка с ядки, банани, кашкавалче? Работиш и си хапваш! Не, неееееее! Ще извадя тая фискавица! :chokof:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7753
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2504 пъти
Получил благодарност: 1395 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Миленски, радвам се, че всичко се е разминало. Пожелавам ти здраве, здраве и пак здраве. И слушай Еличето, че ще и помагам при тупаника.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8550
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 918 пъти
Получил благодарност: 697 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Миленка,сега само хубави неща да ти се случват. :daaa: Каквото било,било,минала си го. Възстанови се ,храни се,мисли само позитивно. :daaa: Най -вече здрава храна за да засилиш организма.
Имаш прекрасното Лале до теб,знаеш ли колко размитат под път и над път за такъв добър съпруг.Тая първата му съпруга незнам как го е изтървала ? :hmmm: Лопатата е стрелата на твоя купидон.Много ми хареса историята с нея.
Пък и майчето ти кръжи и те пази и много приятели и приятелки.
Всичко ще ти се нареди. :daaa:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Шами, все едно сте си плюли в устите с оная шматка Мица. Звъни днес и започва да мърмори като свекърва. И помежду другото казва: "То и на мене не ми се живее понякога". А я прекъснах: "Кой ти е казал, че не ми се живее, ма. Аз много обичам Лалето". И тя: "Баси любовта, да не дава Господ! Този мъж е луд по тебе, на ръце те носи и ти не му даваш секунда спокойствие. За една година три пъти го е правил това упражнение с търсенето на кръводарители и спането на пейките пред реанимацията. Ти сигурно и мене така ме обичаш. Снощи се напих като куче, заради теб, понеже не ме пуснаха в интезивното". И още много други работи рече, ма не ща да си развалям настроението.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8550
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 918 пъти
Получил благодарност: 697 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Миленка,точно така,лошото настроение е забранено. :daaa: Мица да си я пазиш,много добра приятелка ти е,много свестен човек. :daaa: И разбира се,че ти се живее.Просто в момента минаваш през такъв тежък период.Може отстрани на околните да им се струва,че си се отчаяла,че не се бориш достатъчно,че не полагаш усилия.Ма няма такова нещо. Бориш се и още как. Аз виждам отстрани колко се бориш и колко ти е трудно. Ама какво да правиш,организма ти е такъв.Едни са със здрави тела ,колкото и да ги въргаляш,каквото и да ги прихваща,ще кихнат два пъти и това е,ще си търчат като коне.Други по десет деца ще раждат ,ще се чудят в кой дом да ги оставят и пак ще са като отвързани.Просто така са си родени,със здрав организъм. Но не всеки може да е със такъв за съжаление.Затова се оправяме с наличното ни дадено ,ние сме по добрите душевно да знаеш. Мисли само позитивно.Ако нямаш апетит пусни си някое кулинарно предаване,Черешката на тортата,Кошмари в кухнята,онази дето обикаляше ресторантите и пробваше храната им,забравих как се казваш мацката,наша блогерка ,сваляла съм и клипове в темата за задушевни разговори.Така ще започне да ти се преяжда различна храна,ще искаш да опиташ различни вкусове.Трябва ти още време да пазиш леглото.Досадно е ,дотегнало ти е,но трябва да пестиш собствените си сили.Поне още седмица,През това време трябва някой да се завърта при тебе.
Ако няма кой,сутрин преди работа да ти пренесат до тебе сандвичи,плодове,сок,кроасани,шоколади всякакви подобни.
Да можеш по всяко време да се надигнеш,да хапнеш ,да си пуснеш нещо да си гледаш.Вечер като се приберат,да ти приготвят топла храна,супичка,варено картофче или любимо твое ястие.Мъж ти не може,прекалено ще е скапан от работа.Но може да ти купува.Може да е съвсем по-малко ,за тебе лично.Трябва да се засилиш.Майчето да готви или някоя приятелка да ти носи обяд и докато хапваш да си лафите,да се смеете.Да пиете заедно чай.
Ще го минеш и това. :daaa: :gush: Просто само трябва да се засилиш с храната.
Идва пролет,лято,хубави и слънчеви дни.Такива хубави моменти ти предстоят :katericka:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”