Pierre de Ronsard-Eden

Публикувай отговор
dal

Re: Pierre de Ronsard-Eden

Мнение от dal »

орфео , от брит розако
много красиви цветове и обилен цъфтеж
той е дъщерен сорт на Curly Pink × Guinée и доста наподобява именно на втората , с много големи цветове , като на ЧХ

Изображение

Спамим , но понеже мисля че само аз я имам , да я покажа
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
jozefin
Кафе машина
Мнения: 4465
Регистриран на: Дек 5, '09, 10:28
Местоположение: Ловеч, 200 m надморска височина, умереноконтинентален климат
Дал благодарност: 122 пъти
Получил благодарност: 380 пъти

Re: Pierre de Ronsard-Eden

Мнение от jozefin »

jozefin написа:Мрежата е здрава и няма начин да не издържи. Купувала съм я от строителните магазини. Щом и станата е здрава (не е някой хоросан да се рони и да поддават дюбелите) не виждам да има проблем.
Но от друга старана като се замисля, захваната по този начин мрежа е плътно до стената. Трябва да се промушват връзки, за да се захваща.
Може ли да забиеш стабилно две железни тръби близо до до централното "стъбло" и да го привържеш към тях. А страничните да хоризонтираш по мрежата. Ако знаете моите с какво ги вързвам. С едни конци от завеса за мухи :mrgreen: . Бяха ги пускали в Лидъла. Много тънки, но здрави. Майка почна да ми се кара, че съвсем ще я проскубя :lol:
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Pierre de Ronsard-Eden

Мнение от сюзан »

jozefin написа:
jozefin написа:Мрежата е здрава и няма начин да не издържи. Купувала съм я от строителните магазини. Щом и станата е здрава (не е някой хоросан да се рони и да поддават дюбелите) не виждам да има проблем.
Но от друга старана като се замисля, захваната по този начин мрежа е плътно до стената. Трябва да се промушват връзки, за да се захваща.
Може ли да забиеш стабилно две железни тръби близо до до централното "стъбло" и да го привържеш към тях. А страничните да хоризонтираш по мрежата. Ако знаете моите с какво ги вързвам. С едни конци от завеса за мухи :mrgreen: . Бяха ги пускали в Лидъла. Много тънки, но здрави. Майка почна да ми се кара, че съвсем ще я проскубя :lol:
Ще я мисля още. Може би една здрава рамка от по-дебело арматурно желязо и на нея да е опъната мрежата. Рамката се заварява за шпилки, забити в стената на 15-20 см разстояние от нея. Трябва да намеря майстор. :hmmm:
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
flower-in-the garden
Kафенце
Мнения: 15
Регистриран на: Яну 24, '16, 13:36

Re: Pierre de Ronsard-Eden

Мнение от flower-in-the garden »

Здравей pipike. Получих съобщението. Извинявам се, но съм толкова назад с компютърната техника, че едвам успях да се регистрирам и отговарям. За сега съм на това ниво. Още не мога да се ориентирам, къде какво. За напред се надявам да постигна повече. Това ми е първият форум, в който се включвам. :dovolen: . Поздрави. Лек ден
Аватар
pipike
Баш кафе майстор
Мнения: 2513
Регистриран на: Юли 31, '12, 09:24
Местоположение: София

Re: Pierre de Ronsard-Eden

Мнение от pipike »

pipike написа:
flower-in-the garden написа:За съжаление не мога да я изправя. Не можах да се справя
Изображение
Преди да я качиш я обърни
gospodinov

Re: Pierre de Ronsard-Eden

Мнение от gospodinov »

Здравейте,
Докато зяпах рози вижте на какво попаднах Pink eden rose:
Изображение
http://www.starrosesandplants.com/plant ... y%20eblast" onclick="window.open(this.href);return false;
http://forums2.gardenweb.com/discussion ... imber-2015" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
may4o
Кафе с мляко
Мнения: 294
Регистриран на: Авг 13, '14, 23:15
Местоположение: Варна
Дал благодарност: 54 пъти
Получил благодарност: 141 пъти

Re: Pierre de Ronsard-Eden

Мнение от may4o »

Изображение

Засях си еден преди месец.Сега когато видях какъв голям става, май не му е там мястото :hmmm:
струва ми се че няма да мога да го удържа кротък около колоната. Да го местя ли до голяма каменна стена :snif:
дайте съвет :ufff:
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13540
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 175 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Pierre de Ronsard-Eden

Мнение от kim »

Според мен- мести.
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
tsvetina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1602
Регистриран на: Мар 16, '12, 15:29
Дал благодарност: 13 пъти
Получил благодарност: 21 пъти

Re: Pierre de Ronsard-Eden

Мнение от tsvetina »

Изображение Ами тук как го държат така мирен.....Явно режат яко.
Аватар
liubami
Кафевар/ка/
Мнения: 789
Регистриран на: Яну 11, '13, 13:08
Местоположение: софия

Re: Pierre de Ronsard-Eden

Мнение от liubami »

tsvetina написа:Изображение Ами тук как го държат така мирен.....Явно режат яко.
Да :hmmm: и аз бих искала да знам :!: че имам някаква подобна мечта
https://flickr.com/photos/147607694@N05 ... 9499790383" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”